Diskuse: Kombi

• horac74

Re: Hatche...

31.12.08 15:04 Reagovat

Hm,bud běž do toho srdcem,nebo rozumem,tzn.mazda nebo golf.Anebo jestli na to máš,tak i srdcem i rozumem,jedno pro běžný provoz,jedno jako takovou libovku :-) .Co se týká "tajp áru",tak mi přijde k ničemu,ale to je můj názor.A taky se říká,že : Japonec,až nakonec.. Nenech si do toho kecat,budeš si v tom vozit svůj zadek ;-) Veselý silvestr a štastný Nový rok.

• 406.ka

Hatche...

21.11.08 20:17 Reagovat

Rád bych chtěl znát vaše názory na zajímavý "rychlíky".Konkrétně se rohoduji mezi: Golfem r32,Hondou civic type r a mazdou 3 MPS.Už mám o těchto vozítkách "nastudováno" opravdu hodně, ale vždycky mě to táhne skoro každý den k tomu jinému, než pro který jsem byl rozhodnut předchozí den.Osobně se mi moc líbí nevšední design type árka, výborný sedačky(i když ty v golfíku mi přijdou asi lepší) a úžasně komunikativní řízení.Ale ten výdled do zadu je opravdu mizerný.Ke golfíku mě táhne jeho perfektní zátah i ve vysokých otáčkách a fakt, že pětidvířko je prostě praktičtější.A potom geniální mazda, která je pro mě opravdu srdeční záležitostí...kdo zná-ví.Zkrátka se mezi tím motám a nevím ,jestli mám dát přednost výkonu,designu nebo praktičnosti.Předem moc děkuji za jakékoli názory, zkušenosti a doporučení...

• %pietrofotifoto

Proš jen coupé a hot hatch..

12.06.08 17:29 Reagovat

Kombíky uměj taky pěkně upalovat :yes:

• Přidat příspěvek:

Videa

Přidat video

• Video: Huracán Performante a kovaný karbon
    5170×
  • Videoteaser Lamborghini: Co se chystá v Sant´Agatě?
    5814×
  • Mercedes-AMG GT R na Ringu za 7:11
    7144×
  • Video: Ferrari FXX K v reklamě na hodinky Hublot
    7794×

Plakáty

• Techart 911
  • Techart 911

Navigace:

Přihlášení - Registrace »