Diskuse: Bouračka - live report

• laufík

jelen :)

15.05.10 23:21 Reagovat

...no u nás to odnesl život jednoho jelena... vím, není to sice člověk, takže žádné přehnané truchlení, ale i tak, pohled na něj, jak po srážce letí za kotrmelců mimo silnici do stromů nebyl zrovna pěkný... mám zvířata rád a tohle mi nebylo zrovna příjemné... stalo se to na naprosto přehledném úseku za rychlosti cca 85-90km/h, ale i když vidíte na kilometr před sebe, není vám to nic platné, pokud se nějaké zvíře zrovna rozhodne, že vám za běhu skočí přímo pod kola 8-s nestihnete zareágovat nikdy ;-\ z tohohle sice neplyne žádné ponaučení, ani se nedá spekulovat o tom, zda se dalo srážce zabránit - tohle se může stát komukoliv, kdekoliv a v jakékoliv rychlosti... no jen na závěr dodám (což asi nemusím snad ani říkat), že nejvíc to odnesl chudák jelen, auto mělo předek taky docela na sranec, ale my byli rádi, že jelen neskočil nějak váš, než byla kapota, to už by asi neodnesl jen ten jelen...

..."takže Jelene, pokud jsi tam někde v nebíčku a díváš se na nás, chci ti tímhle poděkovat, že jsi těsně před naším vozem nevyskočil do výšky, nezapadl přes čelní sklo k nám do kabiny a tím zachránil naše holé a bezvýznamné životy. Děkujeme, že jsi tam s sebou nevzal i nás a snad se tam máš dobře" ...je nám tě líto kámo :-) :'-(

• FRPEfoto FRPE

Re: Patek odpoledne

08.04.10 16:54 Reagovat

A na čem či v čem jsi jel? :-O

• Roman K.

Re: Záchrana cizího života na vlastní účet

04.03.09 11:02 Reagovat

Díky za tip, az se mi tohle stane a podari se mi zachovat chladnou hlavu tak toho * necham rozmaznout o kapotu...
    No co, bude o * min.... :-!

• luke06

Patek odpoledne

21.01.09 21:00 Reagovat

Jedu si takhle v patek z Brna domu na vikend,venku krasne,tesim se na vecer do hospudky,kdyz v posledni krizovatce jsem sundal prazaka jeho vinnou...

Odbocoval jsem na krizovatce typu Y na vedlejsi silnici doprava,kde stoji pneuservis.

Jelikoz jsem vyjizdel z mesta a prede mnou jel chlapek s prazskou SPZ,meli jsme na tachometru cca 55 km/h. Jedu za nim,vidim jak odbocuje stejnym smerem jako ja a ztraci na rychlosti.Podrazuji a zpomaluji za nim,pricemz se on tlaci k prave krajnici vozovky...Napadlo me,ze bude odbocovat do pneuservisu po leve strane,ovsem bez blinkru,tak jsem se ho ani nesnazil predjet...

Kdyz uz jsem jel par metru na 2.rychlostni stupen a stale zpomaloval,napadlo me,ze zastavuje bud proto,ze telefonuje nebo se proste splept a nevi kam jede...

Zapl jsem blinkr a zacal ho predjizdet...Kdyz jsem byl vedle neho,zacal z niceho nic odbocovat k jiz zminovanemu pneuservisu. Moje reakce byla sice rychla,ale auto zastavait nepodarilo a vletel jsem do jeho prednich dveri... Po srazce,jsme uvolnili cestu a zacali resit,proc se to stalo...Vysvetloval jsem mu,ze nedal blinkr a skoro stal,tak jsem ho zacal predjizdet a on mi vnucoval,ze blikal...nastesti jsem mel v aute svedka pro pripadny konflikt s policii...Kdyz jsem mu nabidl,ze nejsem proti tomu,zavolat mistni policii,uvedomil jsi,ze ten blikr nedal sproste mi tam vjel...

Ja blbec chvatal domu a byl rad,ze to odneslo jen prave svetlo,rozesli jsme se v dobrem...Pote co jsem prijel domu,vycital jsem si,ze jsem si nerekl o nejakou tu korunu na nahradu skody...Byla to moje prvni nehoda a srazka s blbcem...o tyden pozdeji se na stejnem miste stala ta sama nehoda,nastesti jsem uz v ni nefiguroval ja...

Nechapal jsem,proc se snazil poprit to,ze neblikal a jsem rad,ze byl u toho svedek,protoze kdyby doslo na lamani chleba,dostal bych pokutu,jak jiz byva zvykem u nas za nedodrzeni vzdalenosti a nevim co jeste...

Dnes potkavam spoustu takovychto jezdcu na nasich silnicich...

Nejezdim vzdy podle predpisu,ale snazim se byt ohleduplny a zbytecne neriskovat...

Preji Vam vsem mnoho stastnych a bezpecnych kilometru v celem roce 2009

• RIchienek

Polský kamion

30.10.08 12:25 Reagovat

:no: Byli jsme v Maďarsku na odpočinutí, na takovou řekněme dovču. Cesta tam fpohodě, mimo obce se dalo jet 120-140, v obcích jsme dodržovali 50. Cesta zpět taky, až na jednoho hodně slušně řečeno koko*a v kamionu, jeli jsme 50 v obci blížil se konec, a zezadu se přiřítil kamion, který jel tak 90, předjel nás. Pořád jsme byli v obci... Přišel kone obce, kamion půl kiláku před námi, rozjeli sjme se na cirka 120, a jedeme, dohnali sjme kamiona, předjeli ho, po chvíli přišla další vesnice, kamion byl kus za náma, po chvíli nás opět dohnal, předjel, opět jel tak 80-90. zase nám ujel, konec vesnice. rozjeli jsme to, a dojeli jsme kamion, před kamionem jela dodávka, rychlostí asi tak 80, ale to se řidičovi nelíbilo... Začli jsme předjíždět kamion, jeli jsme už asi tak 110. Vtom začal předjíždět i kamion, nebýt tatkovy rychlé reakce, najetí do trávy, jeli jsme asi 20 cm od těch bílých patníků, co trčí u cesty vždycky, tak skončíme bud pod kamionem, nebo ve stromcích, a potom v poli, a kotrmelích asi... Jelo nás v autě 5...Naši, já, brácha, ségra, chvíli jsme nadávali co za * to je, musel nás viědt že předjíždíme, už jsme byli v levém pruhu dost dlouho.. po chvíli nás zase předjel....Pro změnu zase v obci, když jsme dodžovali pedpisy, a jeli jsme 40, ptž tam byla 40tka, kamion jel opět kolem 80... když nás předjížděl, tak na nás najel, troubil, blikal... prostě magor. Tak mě po chvíli napadlo, že ho doženeme, napíšem si SPZku (RZ) společnost pro kterou jezdí, a pak napíšem šéfovi :-) je nám jasné, že stím asi nic neudělá, ale možná bude mít průser. Měli jsme pro jednou štěstí. Všem přeji štastné a bezpečné kilometry :yes: :-)

• jiraaa

Tak ještě 2 skorobouračky asi měsíc starý...

15.10.08 23:11 Reagovat

První se mi málem stala díky zřejmě ožralýmu řidiči ve Fordu na Kawasaki GPZ 1000 RX. Pro Brňáky - na dlážděné cestě od Veselky směrem k Masarykovu okruhu. Borec jel nebezpečně prostředkem silnice tak jsem si řekl že ho raději předjedu. Podřazení, plyn a najednou vidím jak jede úplně do protisměru a snaží se mě zavřít. Naštěstí měl asi zpomalený reakce a já jsem vyjel až do krajnice v protisměru a tak mě nesrazil. Taky mi hodně pomohla akcelerace téhle mašiny. Za mnou jel o pár metrů dál na své motorce brácha a ten potom říkal že už mě viděl na zemi, předním nárazníkem se mi prej dotknul zadního kola... Naštěstí tahle Kawa má 270 kilo a jen tak něco ji nerozhodí :-) Maník ve Fordu potom zajel až do krajnice v protisměru, málem ho sejmula dodávka co jela proti, ale nakonec oba dobrzdili. Normálně bych něco takovýho řešil, ale spěchali jsme na STK před zavíračkou tak jsme to nechali plavat...

Druhá situace se stala na křižovatce před Veselkou kde přijíždí auta ze Žebětína po vedlejší. Ženská v autě se vůbec nedívala doleva odkud jsem přijížděl asi 80, pouze doprava, najela si autem přes celej pravej pruh a tam čekala až nic z prava nepojede!! Ani ve snu by mě nenapadlo že je něco takovýho možný a fakt jsem dostal strach. Nejel jsem rychle ale to už bych nedobrzdil jak jsem byl blízko. Naštěstí se na poslední chvíli otočila, uviděla mě, zašlápla brzdu a já jsem jí objel myškou snad milimetr kolem předního nárazníku protisměrem ve kterým ještě navíc jelo auto. Kdyby v tu chvíli zazmatkovala a šlápla na plyn tak jsem mohl mít leteckej den a motorka i její auto by asi byly na odpis (a já možná taky 8-s ). Tohle mě vyděsilo už hodně, ale opravdu netuším jak takové situaci příště předejít. Snad jedině chodit pěšky nebo jezdit v pořádným offroadu ;-\

• Dakota1

Re: Pište vlastní zážitky

07.10.08 14:04 Reagovat

tak to s tym autom poznam..... strasne pomale auto(Peugeot 205), normalne obiehavam povolenou rychlostou a zrazu to vytocil predo mna, samozrejmne som uz nestihol zabrzdit, nabral ho z boku a od neho este do zaparkovanych aut. komplet vsetko plastove vpredu rozbite :-( , nastastie nikomu sa nic nestalo... mal som aj svedka, tak cakam co nasi usilovny policajti vyriesia..(cakam uz 6 mesiacov).... Ale na chlapika to asi urobilo dojem, lebo si kupil to iste co mam aj ja Ford Focus combi :-) ale odvtedy neobiehavam, cakam kym mam fakt volnu cestu a radsej sa vleciem za niekym ako by som to zazil este raz.

• Honza 21

Srnka

16.09.08 11:58 Reagovat

Jednoho krásného dne jsem spěchal domů na okresce v lese jsem jel asi 130 km/h kde nic tu nic ale to jsem nevěděl ze se v keři u cesty schovává malá srna která vyskočila přímo před auto.Nestačil jsem ani dupnout na brzdu a chudák srnka nestihla ani dopadnout na zem sejmul jsem ju ve vzduchu a na to že měla asi necelejch 20 kg jsem měl zničený celý auto přední světlo s mlhovkou kapota přední maska sklo a A sloupek u řidiče to vše bylo na odpis.Nejhorší byl asi ten A sloupek kterej byl totálně ohlej a auto muselo jít kvůli tomu na rovnací stolicu.
    Mechanik kterej to viděl říkal že jsem měl hodně velký štěstí že se zastavila o ten A sloupek protože kdyby vletěla dovnitř tak mě mohla zabít.O tejden před tím to viděl u někoho jinýho.
    Ponaučení tam kde nevidím kolem silnice a v lese jezdím už daleko pomaleji

• Horac74

Je to o vlastní blbosti..

15.09.08 09:40 Reagovat

Celkem jse zažil 5 havárek,ale jen 2 šli na můj účet.První byla v 90 roce,kdy jsme s kámošem řízli táhlou pravou štěrkovou zatáčku ve stodváce asi 130km/h.. Výsledek: kámoš v autě zůstal a byl jen odřený,já se probral asi za minutu 18m vedle auta,odřený jak prase a 3 dny jsem plival krev ;-\.Doktor a policajti říkali,že jsem měl štěstí,ale pořádné.. Druhá je stará asi 5 let,koupil jsem si novější auto a po 2 měsících jsem ho v centru nabuřil do dalšího auta,důvodem bylo to,že jsem čuměl po kočkách 8-s.Další 3 byly tak,že domýho zadku auta ve městě někdo nabuřil,ale to je celkem běžné.. Resumé : Za většinu věcí si člověk může sám,díky vlastní blbosti.. Všem přeji hodně štěstí na cestách ;-) .

• riderhenryfoto riderhenry

koleje, cara a felicie

11.09.08 14:10 Reagovat

Na motorce jsem prozil tri pady - vsechny jeste na 125ce (pred remi lety). Prvni se stal hned prvni tyden jezdeni - klasicka zacatecnicka chyba a pad = pouceni, to k tomu asi patri. Zastavil jsem nekdy kolem osme vecer za autobusem, ktery stal na zastavce, bylo po desti a mokro. Vezl jsem pritelkyni, takze jsem mel zatizeny zadek - neuvedomil jsem si, ze mam zadni kolo na tramvajovich kolejich (predek byl na asfaltu) a pri rozjezdu mi kolo jednoduse ustrelilo do boku - sedet na motorce sam, tak neupadneme, ale vahu motorky a jeste spolujezdce jsem uz neunesl a motorku musel pustit - vysledek byla ohnuta packa zadni brzdy a odrene zavazicko - oprava packy zdarma... Nikomu se nic nestalo, ale lidi zamnou se museli bavit! V praxi jsem si tak overil, jak koleje klouzou...

Druhy pad se stal o par mesicu pozdeji - v zimnich mesicich. Na hlavni silnici se pripojovala vedlejsi z leve strany, na kterou jsem chtel odbocit. Kvuli manevru jsem pribrzdoval, a v praxi si tak overil, jak klouzou sipky na silnici - proletel jsem se takovych 10-15 metru, motorka se doklouzala par metru dopredu. Kdyby jel nekdo v protismeru, tak mohla mit nehoda nehezke nasledky - takhle jsem mel odrene koleno a ponicenou bundu. Motorka mela praskly jeden plast a ulomeny blinkr. Takze dalsi zacatecnicka chyba a pouceni.

Treti prihoda uz byla o neco horsi - jel jsem po meste (40km/h) a z leveho soubezneho pruhu mi tam hodil chlapik ve felicii mysku. Nestihl jsem ani hmatnout po brzde a uz letel... Motorka pristala presne mezi dva stromy, ja zadama na obrubnik a hlavou jsem brousil asfalt (helma na odpis) - tyden me bolelo uplne vsechno. Tak jsem se projel v sanitce (nastesti zadne zraneni) a motorka byla na totalku (nakonec se opravovala, ale bylo to na hrane = konec sezony, ikdyz se nehoda stala zacatkem jara - buh zehnej pojistovnam...). Ponauceni? Snad jen to, ze i kdyz clovek predvida a jede treba pomalu, nekterym vecem nezabrani - to je desivy! >:-[]

Dvakrat jsem pak mel jeste na male - jednou na vyjezdu z obce, kde jsem si pri vidine dlouhe rovinky a "konce trapeni", spocivajiciho v 50km/h v obci, chtel doprat pocitu zrychleni z plneho plynu. Nadlehcily se mi riditka a vzhledem k tomu, ze byla silnici od nakladnich aut zvlnena, coz jsem nevedel, tak se mi okamzite rozkmitala riditka. Pekne me domlatili, ale nastesti jsem je pustil a sami se srovnali. Jeste nikdy jsem ale necitil pad tak blizko, ikdyz uz jsem parkrat spadl... Dalsi prihoda se stala na vjezdu do lesa. Duchapritomne jsem pustil plyn a nechaval motorku jen tak "dojet", protoze v lese jsou prece zviratka - a vazne tam jedno bylo. Srna presne uprostred silnice. Cekal jsem co udela, dokonce i vypnul dalkove svetla (potkavaci nesly, byly automaticke), abych ji tak neoslnoval. Ale ona porad stala. Brzdil jsem, ale ne tak moc, abych si znemoznil provedeni vyhybneho manevru. Nakonec to dopadlo tak, ze se srnka otrela o moji nohu (jakoby me pohladila) a ja jel vesele (priposrane) dal...

Myslim, ze vsechny tyhle zazitky my vlastne ve finale pomohli prezit. Kazdy samozrejme asi vi, ze koleje a sipky klouzou, ze ridici aut nas proste obcas ani videt nemuzou a ze v lese jsou zvirata... Ale je fajn si to i pripominat! ;-) Na motorce jsem najezdil jen asi 25 000km, dve sezony. Ted mam auto, ale je jen otazka casu, kdy si poridim zase motorku (otazka penez)...

• Roman Daněk (Autofun.cz)foto Roman-Danek-Autofun-cz-

Re: 2x moto

09.09.08 10:35 Reagovat

Jirooo, v podstatě ses už po3 narodil, máš štěstí ;)

Díky za příspěvěk, je to přesně to, co jsem očekával: vlastní popis situace, výsledek a nějaké možné ponaučení. Přeji hodně dalších km bez nehody ! A ostatní, přidejte se...

• jiraaa

2x moto

08.09.08 12:16 Reagovat

Takže moje havárky:

Obě se mi staly na motorce - Kawasaki GPZ, přešel jsem na ni z čezety která vážila skoro o 100 kilo míň a neměl jsem ji ještě v ruce, vjel jsem moc rychle do zatáčky, těžká motorka nešla už víc položit když jsem uviděl těsně před sebou v zatáčce písek. Takže příkop plnej kopřiv, natěstí jsem netrefil žádnou značku a motorku ani sebe jsem moc nezničil. Po této nehodě jsem začal jezdit pomalu a velice opatrně.
    Bohužel asi po 3 letech jsem si už zase začal víc troufat, spěchal jsem protože už začínalo pršet, úzká silnice mokrá a najednou v nepřehledné zatáčce zaparkovaná škodovka a v protisměru auto. Takže brzdy, smyk a let mimo silnici. Opět jsem měl štěstí, kromě modřiny na zádech žádný větší problém, motorka taky celkem v pohodě. Jistý je že kdybych jel pomaleji, možná bych to i na mokru dobrzdil...
    Takže už zase jezdím v klidu, nezávodím, nespěchám, neoslňuju protijedoucí dálkovým světlem a snažím se předvídat. Radím to i ostatním, snažte se jezdit hlavou, jsem viděl už i pořádnou havárku motorky, borec roztrhanej na sračky, hrozně nechutný. Nebo jeden kamoš zkončil zase bez noh kvůli svodidlům. Fakt to nemá cenu dávat na okresce 250, ostatní to nečekají, vyjedou třeba z vedlejší protože nevidí že by něco jelo a neštěstí je na světě.

• %Kubajsufoto

Re: Pište vlastní zážitky

05.09.08 12:55 Reagovat

Tak jo, moje bouračky se dají rozdělit na ty na kole a v autě...
    Takže na kole mě jednou (jenom jednou to skončilo bouračkou) předjelo auto a v zápětí zabrzdilo a odbočilo, takže jsem se rozmázl o nárazník... Samozřejmě nezastavil. Škody byly nějaký odřeniny...
    Při další jsem předjížděl kolonu, když mezi autama vyjelo jiný napříč z vedlejší. Z toho mám jizvu na bradě, ale aspoň jsem promáčkl blatník ;-).
    Pak jsem to 2x složil při přejíždění tramvajových kolejí, takže zase nějaký odřeniny...
    Poslední kontakt s autem na kole byl, když mi nějakej dědula nedal přednost jako protijedoucímu při sjíždění z hlavní, tak to se mi podařil přemet přes kapotu a zase nějaký odřeniny...
    Takže na kole hlavně zkušenost s naprosto chybným odhadem mojí rychlosti na kole (kromě těch kolejí)...
    No a s autem je výčet o poznání kratší. Jednou jsem auto poslal do příkopu při blbnutí na parkovišti a jednou jsem byl policií vyhodnocen jako špatně předjíždějící. To že ten co byl předjížděn (ve městě) jel asi 20 u pravé strany silnice a pak mi bez blinkru odbočil do auta, který už jsem měl vedle něj se mi bez svědků nepodařilo dokázat...
    No a poučení? Nikdy nemůžu vědět co druh udělá, takže radši počítám vždycky s tím nejhorším:-(

Pište vlastní zážitky

02.09.08 08:05 Reagovat

Diskuze nám sklouzává jinam, než bych chtěl... Určitě jsem neboural jen já nebo Dalila, proto vás prosím: "Napište svoji zkušenost s bouračkou, co tomu předcházelo a co bylo potom...," abychom se my ostatní mohli případně podobné chyby vyvarovat nebo krizové situaci vyvarovat. :yes:

• Van koks

29.08.08 13:45 Reagovat

Turbo-Typicky přístup hlupáka:Třeba tě to jednou ať už v autě nebo na motorce vynese(třeba kvuli štěrku nebo olej. skvrně)do protivky, navíc při střelním střetu s motorkou je větší šance že se stane něco řidiči auta než když to posadi do příkopu(pokud tam není nějaka jina překážka)

• _turbo

28.08.08 21:05 Reagovat

pokud mozno skrcit se pod volant a nechat to hovado se rozbit ...stejne ho/ji pri takovym zpusobu jizdy nic jinyho neceka

• Zbyna999

Zamyslet se...

03.08.08 10:16 Reagovat

mrzute jak ta banda opic ukazuje, ze to slusne neumi a jen kazi jmeno tem slusnym, kteri ale vesmes umiraji a pricinou jsou zase bezohledni a neposorni ridici v autech... celkove at uz motorkari i automobiliste... zamyslete se je ten hazard pro par minut dostatecna protihodnota za zmarene mlade zivoty? je mi z toho zle, jak si mladi nahaneji sve ego tim jak riskuji.... a to jsem jeden z nich a mam na to uplne rozdilny pohled... :-( a kdyz se jich zeptate tak vam povi jen: "Tak se zabiju tak co!!". Ale nevidi ty zivoty co veme sebou do hliny... :-(

• Hornet-9

01.08.08 00:28 Reagovat

nemyslím, že takhle jezdí jen motorkáři. prakticky stejnou situaci jsem zažil v autě. Jen s malým rozdílem, že mi to druhé auto odřelo celý bok a sebralo zrcátko, takže při jednání s policií jsem neměl problém v tom aby mi uvěřili, že jsem mimo silnici vjel opravu proto, že jsem se někomu vyhýbal a zabránil offsetovému čelnímu střetu. Takto nejezdí jen motorkáři ...

• Dalila

Záchrana cizího života na vlastní účet

28.07.08 15:20 Reagovat

Stalo se v sobotu 26.7.2008 v Libošovicích Rovni ve 20:45, za jasného počasí a velmi dobré viditelnosti. Projížděla jsem malým osobním vozem obec, jela jsem do kopce v mírné pravotočivé zatáčce cca 30 cm od pravé krajnice. První motorka se vyřítila v protisměru a mířila na levou polovinu mého auta, uhnula jsem na samý okraj silnice, motorka udělala myšku a na poslední chvíli se mi vyhnula. Pokračovala jsem stále zcela na okraji pravé strany do ostřejší naprosto nepřehledné pravotočivé zatáčky s větším podélným sklonem a v tom se proti mně vyřítila druhá motorka a mířila na střed mého auta. Střet se zdál naprosto nevyhnutelný. Už jsem na dálnici viděla protlak z lidského masa při nehodě někoho jiného a nechci ho vidět znovu. Strhla jsem řízení prudce do prava do příkopu a za strašlivých ran jsem prometla příkop a způsobila škodu na svém autě. Ta motorkářka / myslím ,že to byla holka/ strhla řízení na svou stranu vlevo, když vyrovnala řízení, jen se ohlédla a oba rychle ujeli. Vůbec je nezajímalo,co se stalo mně a mému autu. Ať si každý jezdí čím chce, ale v rámci pravidel a bez ohrožování jiných účastníků silničního provozu. Ten, kdo je učil jezdit, by měl vrátit licenci. Vždycky platí, že musím předpokládat, že v nepřehledné zatáčce je jiný účastník provozu a nejedu jak smyslů zbavený jedno kudy. Ujet poté, co jsem způsobil nehodu je sprosté. Vážení motorkáři,máte pověst čím dál tím horší. Vychovávejte se navzájem, nikdo nestojí o vaše hazardy a zábavu na cizí účet.

Cagiva 125 Roadster v příkopě

20.07.08 20:27 Reagovat

Do nově založené diskuze hned přidám svoji vlastní zkušenost.

Stalo se to před 5 lety, když jsme doma s bráchou měli Cagivu 125 Roadster (foto: [odkaz] ). Nabral jsem jednu kočku jako spolujezdkyni a jeli jsme za kámošem z Brna do Slavkova. Po pokecu a pár kofolách jsme jeli zpět.

Vraceli jsme se kolem 22h začátkem července, tedy v době, kdy se ztrácí poslední zbytky světla a já jsem si musel začít dost zvykat, že jsem viděl pouze to, kam svítil přední světlomet.

V jedné dlouhé levotočivé zatáčce (za Kobylnicemi do Brna na Dvorska) se uprostřed připojuje vedlejší silnice (ze Šlapanic). Přímo uprostřed křižovatky (kudy auta nejezdí) zůstal malý štěrkový trojúhelník, který jsem díky náklonu kuželu světla uviděl pozdě. Lekl jsem se, že mi podklouzne přední kolo, proto jsem stroj narovnal, zašlápl zadní brzdu, zmáčkl přední a smykem vyjel v rychlosti cca 30-40 km/h ze silnice do příkopu.

Kamarádka spadla a zůstala sedět, já šel přes řídítka. Narazil jsem si loket, kotník a koleno, kamošce vesměs nic nebylo. Vytáhl jsem moto z příkopu a zjistil, že mám onuté levou část řídítka, pryč zrcátko a po proměření v opravně i ohnuté přední vidle. Oprava motorky stála cca 10 tis a nám oběma nic naštěstí nebylo = dopadlo to dobře :yes:

Moje chyba = ve tmě jet pomaleji a předvídat, že tam ten štěrk může být... Možná jsem měl i větší rádius stopy motocyklu, než byla zatáčka a proto mě to vyneslo až na štěrk... Dnes už nevím.

• Přidat příspěvek:

Videa

Přidat video

• Video: Huracán Performante a kovaný karbon
    5170×
  • Videoteaser Lamborghini: Co se chystá v Sant´Agatě?
    5814×
  • Mercedes-AMG GT R na Ringu za 7:11
    7144×
  • Video: Ferrari FXX K v reklamě na hodinky Hublot
    7794×

Plakáty

• Techart 911
  • Techart 911

Navigace:

Přihlášení - Registrace »