Diskuse: Nissan GT-R již jezdí v ČR !

• DardaPetarda

počteníčko

08.12.12 18:22 Reagovat

Čus vespolek. Teď se šíří po netu a mezi lidma novinka z oblasti online výdělků, perfektní na dlouhé zimní večery. Já si takto přivydělávám již od října a je to naprosto super :o Nad poměry si díky tomu sice nežiju, ale dokud můžu, tak mám radost ze snadno vydělaných kaček :-) Kdyžtak mrkněte na [odkaz]

• AiadaLounikova

zajímavost

26.11.12 19:09 Reagovat

Zdravím Vás. Mám pro Vás tip, je to revoluční metoda výdělku peněz, perfektní na dlouhé zimní večery. Pro mě to je skvělá možnost výdělku a penízky přibývají. Do práce chodit sice nepřestanu, nicméně když to jde, tak toho využívám na maximum. Kdyžtak mrkněte na [odkaz]

• Anddyb

Re: Nissan-GT-R

11.10.12 14:56 Reagovat

Teda Ty jsi mně pobavil ! Ono u těch supersportů tak nějak právě jde o to, jak "jedou a řídí". STAJLING je důležitej pro ty, kdo si plakáty těch aut lepí nad postel ;-)

• filip tomašov

GT-R

19.01.10 17:55 Reagovat

Prej se každá převodovka šteluje k danýmu motoru............ >:-[]

• Mazda Xedos 9

GTR

04.12.09 12:00 Reagovat

Nadherny auto, kam se hrabe nemecka konkurence.. A za tu cenu..

• hrfd

Re: barva

20.11.09 16:23 Reagovat

šediva

• jeee

Re: gt-r

18.11.09 18:56 Reagovat

A kde si ho koupil? Uvažuji , že si ho taky pořídim...

• cvusa

gt-r

02.11.09 13:45 Reagovat

;-) hej hosi to gt-rko mam doma vy borci >:-[]

• %Lucasch_CRX

barva

26.10.09 19:01 Reagovat

Která barva podle vás GT-Rku nejvíc sluší?

• praděda7foto pradeda7

Re: Nissan-GT-R

17.10.09 14:28 Reagovat

no, o tom že GT-R "jede a řídí" není pochyb. Ovšem styling na můj "taste" je někde úplně jinde, sorry..........

• šéda

Nissan-GT-R

16.10.09 17:23 Reagovat

simtěslovácí tomu prd rozumí, :-) měljsem tu šanci vydět to i rozebraný byl jsem v servisu 20km od plzně a majitel siho koupil,je to mazec auto jezdí stim naokruhy a práskaju tam stim ferari za 7mega,myslimže takovýhle auto za 2000 000,-s takovýhle výkonem jinde neseženete,fakt doporučuju.Mimochodem v tom servisu ty GTRa opravujou opravovalisetam už dvě převodovkytakže jsem měl šanci vidět dvě GTRa najednou :-)

• Maylie

Skyline R34

24.09.09 10:31 Reagovat

...je stejně lepší a jezdí už v ČR taky :-)

• VojTeKK

GTR

15.09.09 22:37 Reagovat

tak v plzni už jezdí od října 08 černý gtr, mělo ještě americký značky ale za nedlouho sem ho potkal na plzenskej...jinak tu pak jezdí další červený 2P9....víc sem nestihl...jelikož mi nějak rychle ujel :DDD

• MadMaxx II

....

27.08.09 10:37 Reagovat

Při koncertu Depeche Mode v červnu v praze vedle mě zaparkoval maník právě s GT-R. Kluk cca 22-25let... Na autě bratislavská značka. Auto bílá perleť, titanově šedý kola...:-) Celkem luxus...

• Jimbo69

Hafo moc

24.08.09 09:11 Reagovat

:-! Objíždím občas tuning srazy a třeba na Panenským týnci byli dva a ted o víkendu na Mimoni jsem tam viděl asi 6 kousků.

• TnK

GTR HK

21.07.09 02:57 Reagovat

v Hradci Králové má jeden borec dvě, tuším že jedno svoje a jedno má syn

• ins3ne

Re: v brně

14.07.09 21:11 Reagovat

V praze černej, šedej a červenej... parkoval na budějovický....kam se hrabou němci....:D

• Marčuss

v brně

14.07.09 11:09 Reagovat

Bílý GT-R sem viděl včera na české v brně fakt palba auto a ten zvuk... nepopstelný ;-)

• Ronnyp (RSKa)foto Ronnyp-RSKa-

Re: Zlin

11.07.09 18:53 Reagovat

jjj ve zline je majitel blatak(hokejista)nedavno s nim prijel k nam na fotbal

• M4ra

Re: Zlin

11.07.09 17:56 Reagovat

Dneska jsem se v něm svez. Známej si ho objednal ve Švícarsku, tak mě povozil. Je to masakr fakt kdo nezažil neuvěří... Prostě dělo. Jel jsem i v Porsche GT3 ale tohle je jinde...

• Přidat příspěvek:

Videa

Přidat video

• Video: Huracán Performante a kovaný karbon
    5205×
  • Videoteaser Lamborghini: Co se chystá v Sant´Agatě?
    5858×
  • Mercedes-AMG GT R na Ringu za 7:11
    7179×
  • Video: Ferrari FXX K v reklamě na hodinky Hublot
    7827×

Plakáty

• Techart 911
  • Techart 911

Navigace:

Přihlášení - Registrace »